Table of contents:
02. Ebook

"You Can not Teach Somebody, until they realise their untapped Power, the one who can help you get to that un-expected border, that is a Coach"

 

 

Bogumiła Reczek

 

I cooperated with institutions and businesses like: Foundation for Economic Education (Fundacja Edukacji Ekonomicznej), Training Centre for Polish Radio in Wroclaw (Ośrodek Szkoleń Polskiego Radia Wrocław), University of Lodz (Uniwersytet Łódzki), Securitas Poland (Securitas Polska Sp. z o.o.), Przyjaciolka Foundation in Warsaw (Fundacja Przyjaciółka w Warszawie), In Posterum in Wroclaw (In Posterum we Wrocławiu), Towarzystwo Edukacji Bankowej in Poznan, Betacom&Estakada, Instytut Organizacji Przedsiębiorstw InBit Sp z o.o., College of Economics and Innovation in Lublin (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie), Wielkopolska Akademia Nauki w Poznaniu, Tratwa Association in Wroclaw (Stowarzyszenie Tratwa we Wrocławiu), Centre for Personnel Education in Warsaw (Centrum Kształcenia Kadr w Warszawie), Internetowa Policealna Szkoła E-Biznesu, etc.

Under are published opinions of trainees in oryginal form:


"Na etapie powstawania szkoły Pani Bogumiła udzieliła cennych fachowych porad w zakresie zagadnień do zakresu tematycznego poszczególnych modułów merytorycznych. Udzieliła cennych informacji na etapie tworzenia wizualizacji poszczególnych modułów... To kompetentny i godny zaufania współpracownik. Wysoki stopień zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków powoduje, że do dnia dzisiejszego jest cenionym specjalistą."

Katarzyna Morocznik, dyrektor, Warszawa 2004

"Jest osobą jedyną w swoim rodzaju, jak nikt inny potrafi przekazać wiedzę, robiąc to w taki sposób, że przy każdych kolejnych zajęciach czeka się tylko na następne."

Wiktor Jakubowski, słuchacz, Warszawa 2005

"Zajęcia z przedsiębiorczości z p.Bogumiłą Reczek były dla mnie wreszcie czymś pasjonującym! Oby więcej było takich wykładowców,którzy w tak interesujący sposób potrafią przedstawiać zagadnienia z danej dziedziny."

Paweł Janowski, słuchacz, Warszaw 2005

"Pani Bogumiła Reczek współpracuje z naszą firmą Centrum Edukacji Kadr jako wykładowca od 2003r...Jako wykładowca wyróżnia się pomysłowością w prowadzeniu zajęć i elastycznością podejścia do słuchaczy. To rzetelny i uczciwy pracownik. Prawdziwy lider zespołu. Podczas zajęć preferuje zasadę partnerstwa. Przez studentów zapamiętana jako osoba o osobistym uroku, pełna inicjatywy i zrozumienia. Z pełną odpowiedzialnością polceam panią Bogumiłę jako współpracownika, lidera grupy. Jestem przekonana, że jest osobą, która sprosta wielu zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy."

Justyna Grzebel, dyrektor, Warszawa 2006

"Bogusię miałam przyjemność poznać, poprzez kurs przedsiębiorczości, w którym sprawowała funkcję trenera. Już po pierwszych zajęciach zauważyłam w niej osobę inteligentną, pracowitą, przyjazną, o wyjątkowych zdolnościach psychologicznych. Posiada znakomitą umiejętność kontaktu z ludźmi, jest szczera w tym co mówi, dzieli się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, przez co wzbudza w sobie wielkie zaufanie."

Jadwiga Salak, uczestnik szkolenia, Małopolska 2006

"W zajęciach prowadzonych przez p. Bogumiłę Reczek od razu zauważa się profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do tematu. Odniosłem również wrażenie, że jest to osoba niezwykle przyjazna innym, która potrafi przekazać swoją wiedzę i doświadczenia ciekawie i bardzo skuteczne."

Wojciech Gonder, słuchacz,Warszawa 2006

"Bogumiła Reczek, prowadząc zajęcia, sprawiła że grupa w sposób bardzo sprawny współpracowała ze sobą, tworząc zespół. Elastycznie reagując na zgłaszane ze strony grupy wnioski, sprawiła że zajęcia nie odbiegając od swego głównego nurtu tematycznego, stały się bardziej dostosowane do oczekiwań uczestników szkolenia. Warto nadmienić że Pani Bogumiła swoim profesjonalnym sposobem prowadzenia szkolenia, miłą aparycją i uśmiechem sprawia, że szkolenia przebiegają w bardzo miłej atmosferze."

Adam Pasternak, dyrektor operacyjny, Żywiec 2007

"Pierwszy moduł kursu, poświęcony wprowadzeniu do kształcenia zdalnego, prezentacji rowiązań informatycznych wspomagajacych e-learning, analizie uwarunkowń ekonomicznych i organizacyjnych edukacji zdalnej a także standardom e-learningu prowadziła pani Bogumiła Reczek.Pani Bogumiła, majac dobrze przygotowane materiały, potrafiła zaktywizować grupę - zachęcić do dyskusji, podzielenia sie swoimi doświadczeniami i przemyśleniami a nawet sprowokowć gorące wymiany pogladów. Przez cały czas kontrolowała sytuację, umiejętnie wprowadzając nowe zagadnienia i utrzymując odpowiednie tempo zajęć. Kolejne tematy prezentowała w sposób usystematyzowany, przejrzysty, kończący się podsumowaniem. Jestem pod wrażeniem umiejętności pedagogicznych i wiedzy merytorycznej pani Bogumiły. Chętnie uczestniczyłbym w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez panią Bogusię."

Zdzisław Babicz szkolenie: "Tworzenie e-szkoleń na podstawie scenariuszy" , Warszawa 2007

"Przez trzy dni uczestniczyłam w zajęciach prowadzonych przez Bogusię. Była kompetentna, przygotowana i w uporządkowany sposób prowadziła całą grupę przez zaplanowany materiał. Dobrze sobie radzi z niespodziankami typu usterki techniczne, które burzą ustalony porządek. Jest swobodna, opanowana i sympatyczna, a to wielkie zalety szkoleniowca. Zajęcia oceniam jako przydatne i inspirujące."

Joanna Ciechanowska-Barnuś, kierownik, Poznań 2007

"Zajęcia przeprowadzone zostały w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Wykładowczyni jest osobą kompetentną i przekazała ogromną wiedzę. Bogusiu, dziękuję Ci że to właśnie ty prowadziłaś te zajęcia."

Katarzyna Wielgosz, szkolenie dla sekretarek, Wielkopolska 2007

"Dla mnie szkolenie w którym uczestniczyłem był prowadzony w sposób profesjonalny. Pani Bogumiła umie panować nad grupą a szczególnie nad takim idywidualistą jak ja. Umie Pani zachęcić grupę do pracy a także kordynuować dyskusje na dany temat. Z tych 3 dni wyciągłem wiele ciekawych rzeczy, które mnie interesowały. Najbardziej podobał mi styl prowadzenia wykładu. Ogólnie bardzo mi się podobało."

Paweł Rączka, szkolenie Akademii PARP, Warszawa 2007

"Pani Bogumiła dała się poznać jako osoba bardzo komunikatywna, a zajęcia prowadzone przez nią przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Oprócz teorii, było dużo praktyki. Można się od niej wiele nauczyć i myślę, że dla każdej uczestniczki szkolenia przedstawiła idealny wzorzec sekretarki. Jest zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Sprawia wrażenie osoby miłej i szczerej, dzięki czemu zmniejsza dystans między uczestnikami."

Emilia Kasprzak , szkolenie dla sekretarek, Kępno 2007

"Zajęcia z Bogumiłą były bardzo ciekawe i zmuszające do myślenia, przez co nauczyłam się wielu przydatnych rzeczy. Bardzo podobało mi się to szkolenie ponieważ Bogumiła potrafiła w bardzo dobry sposób przekazać swoją wiedzę. Zdobyte umiejętności napewno przydadzą mi sie w dalszym życiu zawodowym."

Justyna Sobak, szkolenie dla sekretarek, Kępno 2007

"Osobiście jestem zadowolony ze szkolenia, chociaż jechałem z obawą, że będzie nudne. Jestem nastawiony bardziej na szkolenia techniczne - stąd ta obawa. Ale forma prowadzenia zajęć z dużą ilością dyskusji bardzo mi odpowiadała. Zajęcia były ciekawe i angażowały całą grupę. Sam jestem osobą rzadko biorącą udział w dyskusji a jednak też byłem aktywny i myślę, że to w dużej mierze zasługa atmosfery, jaką stworzyła Pani Bogumiła w trakcie zajęć. Uczestniczę w dość dużej ilości szkoleń, ale muszę przyznać, że przeważają szkolenia typowo wykładowe z małym zaangażowaniem uczestników - to na pewno było inne."

Janusz Konarski, szkolenie: Wprowadzenie do e-learningu, programista baz danych, Warszawa 2007

"Uważam, że Bogusia świetnie nadaje się Pani do tego typu pracy, gdyż jest pogodna, otwarta i "kontaktowa". Wiadomości często popiera przykładami "z życia wziętymi", dzięki czemu można je łatwiej przyswoić i zapamiętać. Mnie najbardziej podobała się praca w grupach; takie ćwiczenia są bardziej rozwijające, niż indywidualne..."

Natalia Hunaj, szkolenie sprzedażowe, Wielkopolska, 2007

"Bogumiła Reczek umiejętnie prowadzi szkolenia, ma dobry kontakt z grupą nawet gdy jest ona zbieraniną różnych typów słuchaczy. Materiał prezentuje w sposób budzący żywe zainteresowanie, przyprawiając go niekiedy szczyptą dobrego humoru."

Celina Manuszak , szkolenie Akademii PARP, Poznań 2007

"Ten moduł szkolenia był bardzo interesujący przede wszystkim pod względem merytorycznym. Zajęcia składały się z wielu ćwiczeń co pozwoliło na czynny udział kursanetek, a jednocześnie pozwalało wykorzystać wiedzę teoretyczną, którą przekazywała nam Pani Bogumiła.Istotny jest tu stosunek jaki miała do nas. Jest niezwykle otwarta i energiczną osobą. Od początku współpraca z nami się świetnie układała, co jest niezwykle ważne przy uczestniczeniu w takim kursie.Pani Bogumiła swoją charyzmą pobudzała nas do kreatywności, co jest niezwykle istotne przy wykonywaniu zawodu sekretarki. Jestem pewna, że wiedza jaką nam przekazała zaowocuje w przyszłości w wykonywanym zawodzie. Jestem wdzięczna za wskazówki i rady jaki nam przekazała, napewno umiejętnie je wykorzystam. Żałuję, że temn kurs tak szybko minął, choć trwał prawie 2 tygodnie."

Monika Grześniak, szkolenie dla sekretarek, Kępno 2007

"Pani Bogumiła Reczek jest osobą, która moim zdaniem solidnie wykonuje swoja pracę. Zawsze przygotowana. Zajęcia prowadzi w interesujący sposób. Nie wyczułam atmosfery znużenia wśród słuchaczy. Chociaż sam teamt handlowiec szczególnie mnie nie inetersował, jednak sposób w jaki Bogumiła go prezentuje wciągnie nawet laika. Bogumiła jest właściwą osoba na właściwym miejscu."

Dorota Dominik, Szkolenie Handlowiec, Wielkopolska 2007

"Uważam, że Bogusia jest osobą o wysokiej kulturze osobistej i posiada bardzo rozległą wiedzę. Zajęcia przez nią prowadzone pozwoliły mi ogólnie zapoznać się z tematem e-learningu, którego wcześniej wcale nie znałem. Fakt, że w trakcie zajęć dopuszczasz do dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami jest bardzo inspirujące i pozwala spojrzeć na temat z różnej perspektywy. ...Prowadzone przez Bogusię zajęcia wiele wniosły do mojej wiedzy i staną się podstawą do dalszych działań zawodowych."

Tadeusz Ergietowski,właścicel, szkolenie: "E-learning stymulatorem przedsiębiroczości i innowacyjności MSP", Warszawa 2007

"MOJE ZDANIE NA TEMAT SZKOLENIA - ZAFASCYNOWAŁO MNIE ZAANGAŻOWANIE i OTWARTOŚĆ. Tak powinno wyglądać każde szkolenie, czyli dające zainteresowanie każdemu słuchaczowi.Bogusiu jesteś bardzo dobrym trenerem."

Katarzyna Białczak, szkolenie: "Tworzenie e-szkoleń na podstawie scenariuszy ", Warszawa 2007

"Pani Bogumiła jest osobą miłą i sympatyczną, energiczną, pełna poczucia humoru i zawsze usmiechniętą. Na jej zajęciach nie ma szans by się po prostu nudzić."

Gariela Wiśniewska, szkolenie dla sekretarek, Kępno 2007

"Dla ułatwienia przedstawię charakterystykę szkolenia w formie wypunktowanej listy:
1. Bardzo szybko nawiązujesz sympatyczny, ale i rzeczowy kontakt z uczestnikami zajęć - wystarczył Ci nie więcej niż kwadrans żeby stworzyć zespół ludzki o wysokim poziomie komunikacji i akceptacji.
2. Dla mnie zajęcia prowadzone przez Ciebie były przez cały czas
zajmujące, gdyż temat był dla mnie nowy i muszę przyznać, że mimo dużej ilości poruszonych tematów i tego, że czasami czułem się zagubiony w terminologii, to jednak przyswajałem podawaną wiedzę.
3. Panele dyskusyjne bardzo ciekawe."

Krzysztof Zarębski, szkolenie Akademii PARP, Warszawa 2007

"Bogusia jest świetną trenerką, pełną pasji i zaangażowania w to co robi."

Anna Wideł, Szkoła Komputerowa Impuls, Gliwice szkolenie Akademii PARP 2007

"Zajęcia z Panią Bogumiłą odbyły się w ciepłej atmosferze. Czas kursu nie był czasem straconym, a zdobyta wiedza na długo pozostanie w mojej pamięci."

Monika Kokot, Moduł szkolenia "obsługa sekretariatu", Kępno

"Pani Bogumiła dała się poznać z bardzo dobrej strony.Posiada dużą wiedzę, jest odpowiednio wykwalifikowaną trenerką. Angażuje sie w to co robi. jest miłą i sympatyczną osobą. Ma dobry kontakt z osobami z którymi pracuje. Jestem pewna, że wiedzę którą uzyskałam dzięki Pani Bogumile wykorzystam w przyszłości."

Jola Olejnik , Moduł szkolenia "obsługa sekretariatu", Kępno 2007

1."Na zajęciach dowiedziałam się wiele ciekawych i interesujących wiadomości. Bogumiła jest osobą miłą, sympatyczną i koleżeńską. Zajęcia prowadzone były z humorem, a na twarzy trenerki widziałam uśmiech."

2."Moim zdaniem Bogumiła potrafi w grupie stworzyć naprawde miła atmosferę. Sprawiła, że w grupie bardziej się poznałyśmy i mniej stresowałyśmy. Bardzo dobrze wykłada, i widać, że lubi to co robi."

3."Pani Bogusia jest osobą bardzo miłą,szczerą i otwartą. Służy pomocą i cennymi wiadomościami, oraz wskazówkiami i podpowiedziami."

4. "Zajęcia przebiegały w sposób miły a zarazem konkretny i bezstresowy. Nauczyłam się bardzo wiele i jestem zadowolona z przebiegu kursu."

5. "Bogumiła wykłada rzeczowo i na temat. Myślę, że potrafiła do nas dotrzeć. To sympatyczna i miła osoba."

6. "Zajęcia przebiegały w ciepłej atmosferze. Bogusia potrafi zachęcić do uczestniczenia w zajęciach każdego słuchacza, operując ciekawymi anegdotkami z życia wziętymi. Bogumiła jest osoba twardo stąpającą po ziemi, która potrafi wskrzesić optymizm i dostrzec pozytwy w każdej indywidualej jednostce."

7. "To co zwróciło moją uwagę w szkoleniu, to bardzo pozytywne podejście prowadzącej do każdej uczestniczki. Wyglądało na to, że prowadzenie kursu to przyjemność, a nie obowiązek !!! Miłe uosobienie i indywidualne podejście do kursantek pozwoliło czuć iż prowadzącej zależy na przekazaniu wiedzy, tak aby dotarła do każdego. Moim zdaniem Bogumiła jak najbardziej jest osobą, która ma świetne predyspozycje do wykonywania zawodu wykładowcy."

1.Marzena Przerwa, 2.Katarzyna Halaba, 3.Małgorzata Wielgusiak, 4. Arleta Marszałek, 5.Katarzyna Walczak,6. Anna Będkowska, 7.Marzena Kittler, szkolenie: "Handlowiec: aktywne techniki negocjacji i sprzedaży" , Wielkpolska, 2007

"Trenerka potrafi aktywizować słuchaczy. Zajęcia były prowadzone interesująco, a rozwiązanie problemów pokazywane praktycznie."

Małgorzata Pajker, Moduł szkolenia "obsługa sekretariatu", Kępno 2007

"Bogumiła prowadziła dla naszej grupy szkolenie z zakresu techniki biurowej. Szkolenie przebiegło w przyjaznej atmosferze otwartości. Inspirująca wymiana doświadczeń była ważnym elementem szkolenia. Bogumiła ma wysokie umiejętności interpersonalne. Bardzo żałujemy, że zajęcia dobiegły końca."

Uczestnicy szkolenia gr.1, z zakresu techniki biurowe, Wrocław 2009

"Trenerka przekazuje treści zrozumiale. Materiały i zadania są  sformułowane bardzo dostępnie i zrozumiale. Kurs informatyczno-komputerowy bardzo rozszerzył moje kwalifikacje."

Anna Zelmer, Szkolenie: Obsługa komputera, Lubuskie, 2010

"Bogumiła dała się poznać jako dobra organizatorka szkolenia, potrafiła nawiązać bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Swoje bogate doświadczenie zawodowe i wiedzę chętnie przekazywała innym."

Iwona Dwojak "Pracownik biurowy ze specjalnością kadry i płace", Wrocław 2010

"Pani Bogumiła Reczek prowadząc zajęcia dotyczące organizacji pracy biurowej sprawdziła się jako trener oraz wykazała elokwencją w prezentowanej przez siebie dziedzinie. Zajęcia odbyły się w miłej, przyjaznej atmosferze pozwalając na jak najlepsze przyswajanie wiedzy przez uczestników szkolenia. Było to zasługą wysokich zdolności przekazywania informacji przez Panią Reczek - w sposób przystępny i dopasowany do poziomu zaawansowania grupy."

Dagmara Ciężarkiewicz, "Pracownik biurowy ze specjalnością kadry i płace", Wrocław 2010

"Dzięki wykazywanej kreatywności, zdolnościom organizacyjnym oraz umiejętności sprawnego myślenia w sytuacjach stresowych, Bogusia sprawiała, że zajęcia były bardzo ciekawe, a tematy i problemy były poddawane dyskusji i skrupulatnie wyjaśniane.
Ogromna wiedza oraz głębokie zaangażowanie zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie już na pierwszych zajęciach.
Bogusia dała się poznać jako osoba z dużą motywacją do pracy, łatwością nawiązywania kontaktów interpersonalnych i umiejętnością współpracy. Wykazała się ponad przeciętną aktywnością i udowodniła, że naprawdę lubi to co robi i jest w tym naprawdę dobra."

Katarzyna Zając, Szkolenie: "Pracownik biurowy", Wrocław 2010

"Pani Bogumiła Reczek prowadziła zajęcia z zakresu informatyki(...)dała się poznać jako dobry organizator pracy w zespole, z osobami o słabym zasobie informacji o komputerze. Z nałożonych zadań wywiązywała się sprawnie i terminowo. Jest to osoba, która wyróżnia się szybkim przekazem informacji, spokojem ducha, zawsze służy pomocną dłonią oraz szybkim i trafnym działaniem w grupie. Pani Bogumiła cieszy się wysokim uznaniem i szacunkiem w środowisku, w którym prowdzi zajęcia. Jest osobą(...)zaangażowaną w pracę, z łatwością w jej otoczeniu przyswoiliśmy wiedzę."

Dorota B., Elżbieta W., Wirginia M., Wiesława P., Dorota G., Wioletta J., Irena P., Bożena W., Katarzyna W., "Kompetencje informatyczne", 2010

"Pani Bogumiła wykazała się dużą znajomością tematu szkolenia oraz perfekcyjnym sposobem prowadzenia zajęć. Treści przekazywane były w sposób zrozumiały, bardzo dokładny i rzetelny. Praktyczne ćwiczenia pomagały w zrozumieniu tematu, a cierpliwośc trenerki sprzyjała skutecznemu przyswajaniu wiedzy. Chętnie skorzystałabym z większej ilości zajęć."

Elżbieta W., Honorata F.-W., Beata W., Genowefa Cz., Bogusława Z., Teresa M., Krystyna T., Barbara K., Korner W., Szkolenie z zakresu obsługi komputera, 2010

"Pani Bogumiła Reczek to osoba bardzo kompetentna, umiejąca współpracować w grupie(...)W czasie realizacji szkolenia wykazała się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie informatycznej i głęboką wiedzą na temat obsługi komputera. Dzięki jej osobistemu zaangażowaniu oraz sposobowi w jaki motywowała do pracy, zajęcia były ciekawe i spełniły oczekiwania grupy(...)Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty, a w grupie potrafi wytworzyć atmosferę wzajemnej pomocy i zrozumienia(...)Jest osobą która sprosta wielu wyzwaniom(...)"

Iwona Sz., Aneta K., Sandra G., Iwona P.- K., Anna Dz., Beata A., Mariola B., Marzena Sz., Janina W., Szkolenie z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych, 2010

"Aktywny tryb zajęć proponowany przez trenerkę przyczynił się do tego, że każdy uczestnik bez względu na poziom wiedzy, jaki prezentował na poczatku podniósł swoje kwalifikacje zawodowe. Wszyscy uczestnicy angażowali się w polecenie trenerki i z przyjemnością pracowali nad zadaniami. Treści były przekazywane w sposób zrozumiały, a przygotowane materiały i ćwiczenia umożliwiały szybkie przyswojenie wiedzy(...)Indywidualne podejście do kursantów sprawiło, że każdy czuł się komfortowo(...)Wiele osiągnęliśmy(...)"

Wioletta K., Waldemar N., Renata K., Monika K., Janina T., Izabela P., Agnieszka K., Ewa G., Barbara D., Mariola F., Szkolenie z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych, 2010

"Rekomendujemy Panią Bogumiłę jako rzetelnego i kompetentnego trenera. Forma prowadzonych zajęć była bardzo atrakcyjna, dlatego wynieśliśmy naprawdę wiele. Stworzona przez trenerkę atmosfera życzliwości sprzyjała szybkiemu przyswajaniu wiedzy. Każdy uczestnik aktywnie uczestniczył w zajęciach, a postępy odczuwaliśmy po każdym dniu(...)Czujemy niedosyt wiedzy i chętnie wzięlibyśmy udział w większej ilości zajęć(...)"

Anna Z., Mirosława N., Jadwiga M., Janina W., Joanna D., Iwona B., Renata K., Jolanta H., Elżbieta N., Marzeba P., Szkolenie środowisko Windows, 2010

"Panią Bogumiłę miałam przyjemność poznać podczas szkolenia. Jest to osoba niezwykle inteligentna (...) doskonale orientuje się na rynku pracy nie tylko w Polsce (...) Uczestnikom szkolenia służyła fachowymi i bardzo cennymi radami, z których wiele osób skorzystało."

Wiesława Pacholak, "E-obywatel: wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych", Lubuskie 2010

"Bardzo przydał mi się ten kurs (...) wiele się nauczyłam (...) dzięki niemu dostałam pracę. Cieszę się, że to właśnie Pani mnie uczyła."

Teresa Majewska, Szkolenie: obsługa komputera, 2010

"W miesiącu marcu i kwietniu odbyłam z Panią Bogumiła konsultacje z zakresu marketingu i promocji mojej firmy. Rady i sugestie jakimi służyła znalazły 100% potwierdzenie w biznesowej rzeczywistości. Działania reklamowe zaczęły odnosić efekty bardzo szybko. Jestem naprawdę zadowolona z rezultatów. Umiejętności i zdolności Pani Bogumiły zasługują na najwyższą notę."

Emilia Szafran, działalność cateringowa, Świdnica 2011

"Bogumiła to osoba, która znajdzie odpowiedź na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Dała mi wiele ciekawych wskazówek dotyczących prowadzenia mojego biznesu. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy."

Radek Gładkowski, auto-naprawa, Lubin 2011

"Zajęcia były prowadzone z pasją, w sposób interesujący, w atmosferze otwartości i dzielenia się doświadczeniami. Prowadząca była dobrze przygotowana pod względem merytorycznym. Świetnie radziła sobie z grupą i każdą sytuacją (...) Uzyskane informacje bez wątpienia wykorzystam w przyszłej pracy zawodowej."

Uczestnicy szkolenia: Asystent rodziny, Wrocław 2011


To be continued

 

Copyright 2005-2014© Wszelkie prawa zastrzeżone.