Spis treści
02. Ebook

"Człowieka Nie można nauczyć,dopóki On sam nie zdoła siebie Odkryć, a tym Kimś kto pomaga mu Dotrzeć właśnie do tej Nieodkrytej Granicy jest ktoś taki jak Trener"

 

 

Bogumiła Reczek

1, 2

FREELANCER WOLNOŚĆ, CZY NIEWOLA?

Chroniczne zmęczenie? Tylko zachowując odpowiedni dystans między przestrzenią domową a zawodową, zapewni że freelancing z punktu widzenia organizacji czasu i przestrzeni, jest zadowalający. Zlecenia! To najbardziej nurtuje, szczególnie początkujących freelancerów. Na wolnym rynku nie ma miejsca na niedociągnięcia. Jeśli nie przyłożysz się do jednego zlecenia, możesz stracić nawet kilka kolejnych.

Skłonność Polaków do narzekania powoduje, że częściej i chętniej mówi się źle, niż dobrze. Brak sumiennego działania w przypadku jednego zlecenia spowoduje utratę tego klienta i potencjalnie kilku następnych.

Każde zlecenie będzie oceniane, więc liczy się skrupulatność, pomysłowość, i solidność.

Zaangażowabie w pracę przekłada się na efekty widoczne w wynagrodzeniu. możliwości są nieograniczone, im większa wiarygodność i renoma na rynku, tym lepsze zarobki. Największa swoboda „wolnego strzelca” dotyczy właśnie honorarium.

Teoretycznie cała swoboda freelancera należy do niego samego i zależy od niego, ale w praktyce wszystko zależy od innych ludzi – ich referencji, poleceń, rekomendacji, a w głównej mierze od koniuntury w gospodarce światowej. Wydaje się, że jesteśmy niezależni, a tak naprawdę naprawdę jesteśmy zawsze uzależnieni, i nie możemy inaczej żyć.

1, 2

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.


Copyright 2005-2014© Wszelkie prawa zastrzeżone.