Spis treści
02. Ebook

"Człowieka Nie można nauczyć,dopóki On sam nie zdoła siebie Odkryć, a tym Kimś kto pomaga mu Dotrzeć właśnie do tej Nieodkrytej Granicy jest ktoś taki jak Trener"

 

 

Bogumiła Reczek

eBook

"Jak zostać wziętym trenerem, czyli o tym jak zarabiać na prowadzeniu szkoleń" więcej>>>

"Tenerstwo poznałam od samych podstaw, szkoląc wiele grup zawodowych, od managerów, przez grupy pracownicze, młodzież, aż po bezrobotnych w całej Polsce na różnych poziomach wiedzy. W niniejszym eBooku zawarte zostały doświadczenia mojej wieloletniej pracy."

Bogumiła Reczek

 

Książka przeznaczona jest głównie dla początkujących trenerów oraz osób, które zastanawiają się nad tym zawodem. Pozycja przepełniona doświadczeniem, a nie teorią.

Praktyczne przykłady podane w eBooku zdecydowanie ułatwiją zastosowanie podanych rad w pracy, pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Dzięki lekturze tego eBooka można uniknąć zbędnych stresów w pracy, szybko oswoić się z zawodem oraz niekomfortowymi sytuacjami.

Inwestowanie w swoją przyszłość zawsze było NAJLEPSZYM posunięciem... więcej>>>

 

logo_dobryebook

"Firma Dobry eBook specjalizująca się od wielu lat w promocji książek elektronicznych dziękuje Pani Bogumile Reczek za stworzenie pozycji Jak zostać wziętym trenerem, czyli jak zarabiać na prowadzeniu szkoleń, która zasługuje na szczególne wyróżnienie.


Treści przedstawione w sposób zwięzły, precyzyjny i interesujący stworzyły pozycję, która stała się jedną z lepiej sprzedających się książek w historii firmy (...)


W przyszłości liczymy na kolejne wydania i wierzymy, że wymiana doświadczeń trenerskich przyniesie wiele wymiernych korzyści przyszłym czytelnikom i uczestnikom szkoleń."

M. Kielar, właściciel


... eBook

"Zawody przyszłości, czyli cała prawda o rewolucji na rynku pracy, nowych profesjach i specjalizacjach" więcej>>>

zawody_1

Niniejsza książka adresowana jest do wszystkich szukających informacji o rynku pracy w przyszłości. W szczególności polecam ją  osobom stojącym przed dylematem wyboru zawodu, a także tych, którzy planują lub będą planować swoją karierę.

W poradnik podaję własną interpretację rzeczywistości i przedstawiam fakty, które wpłyną na kształtowania się przyszłości zawodowej w Polsce. Poruszam nie tylko sprawy stricte zawodowe, odnoszę się także do zmian w życiu prywatnym, które bezpośrednio rzutują na transformację obecnych i kształt przyszłych profesji.

Przedstawiam trudne zagadnienia prostym językiem. Jestem przekonana, że dzięki lekturze tej pozycji każdy Czytelnik uzyska wyrazistszy obraz swojej przyszłości i informacje, które spożytkuje dla rozwoju własnej kariery. więcej>>>

Bogumiła Reczek

 

 

Polecane przez firmę:

logo_alison

Education and Training for Free

logo_dobryebook

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.


Copyright 2005-2014© Wszelkie prawa zastrzeżone.